Aydınlatma Tesisatları

YOL AYDINLATMA UYGULAMARI

Yol aydınlatmasının amacı, geceleyin yolda güvenli, çabuk ve rahat hareket etmeyi mümkün kılmaktır. Bunun için iyi görme koşullarının sağlanması gerekir. Ancak iyi görme koşullarının sağlandığı bir yol aydınlatmasının kalitesinin iyi olduğu söylenebilir. İyi bir yol aydınlatması toplam trafik hacminde yolların, kavşakların, tehlikeli yerlerin ve engellerin kolay ve zamanında algılanmasına ve trafiğin güvenli, hızlı ve rahat bir şekilde ilerlemesine imkan verir. Yayalar bakımından yapılan iş daha basittir.

Yayalar yolu geçebilmek için araçların varlığını hızla kontrol edebilmeli ve önündeki mesafe ile araçların hareketleri hakkında karar verebilmelidir.

TÜNEL AYDINLATMA UYGULAMARI

 Sürücüler için güvenli ve rahat bir yolculuk geçirmesi için yüksek kalitede aydınlatma çözümüne ihtiyacı var. Bizim ürünlerimiz iyi renk dağılımı ve renkle orantılı sıcaklık sağlayarak sürücülerin vizyonunu ve algısını arttırıyor. Trafik akışını optimize etmek ve trafik aksaklığını en düşük seviyeye indirmek için, çözümlerimiz garantili performans ve kullanım süresi ile geliyor.

Aydınlatma çözümlerimiz sistem entegrasyonunda net sorumluluk almış tamamen entegre bir sistem olarak sunuluyor. Sistem şeylerin kontrol ve izlemesini tamamen ayrı tutuyor, böylece kurulum ekibi elektrik ve bakım çalışmasına kolayca konsantre olabiliyor.